Menü
Sepetiniz
Ücretsiz Uluslararası Teslimat
Bilgi Al
Projeli Ofis Çalışmaları
Modern Çizgiler
Ofis Tasarımlarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

İADE POLİTİKASI

İade taleplerinde; ürünün iadesine yönelik iade alım taşıma bedeli, sipariş sırasında ödediğin teslimat ücreti ve varsa uzak mesafe teslimat ücreti yapılacak iade bedelinden düşülerek size ödenecektir.

Yani iade nakliye masrafları sizden talep edilmektedir.


İPTAL DEĞİŞİM KIRIK vb. PROBLEM YAŞARSAM NE OLACAK?

Sorun yok bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Karşılıklı haklarımızı Helal ettirmedikten sonra ticaretinde bir manası yok.

Hasarlarla ilgili en sağlam paketi yapıyoruz. Ama yine bir problem oldu diyelim. O parçayı yeniden gönderiyoruz.  Değişim ile ilgili bizden kaynaklanan bir problemse hemen telafi etmeye çalışırız. Ama müşterinin talebi doğrultusunda bir değişiklik varsa nakliye maliyetleri talep ediliyor.


YURTDIŞINA NAKLİYE HİZMETİNİZ NASIL?

Avrupa'ya her hafta çıkan parsiyel teslimat hizmetimiz vardır. Yani bir kaç takım veya toplantı kanepe vb. karma ürün alabilirsiniz. Komple tırı doldurmak zorunda değilsiniz. 
Euro ve Dolar fiyatlarımıza paketleme, Türkiye gümrük masrafları ve nakliye dahildir. Sadece gideceği ülkenin vergisi ve gümrük masrafları yaklaşık %19-%21 civarı gibi vergisi hariçtir.
Zaten oradan da bir ürün alsanız bu vergiyi ödemekte ve gider olarak göstermektesiniz.

Diğer Deniz aşırı ülkeler için minimum 20 lik konteyner bazında sipariş kabul ediyoruz. Bir kaç ülke de parsiyel hizmet yapabildiğimiz teslimatlarımız var. Detaylar için bizimle irtibata geçiniz.


İSTANBUL'DA ÖZEL NAKLİYE HİZMETİNİZ NASIL?

Siparişin toplam tutarı ve firmamıza olan uzaklığı referans alınarak nakliye planlaması yapılıyor ve takım olan siparişler kata çıkartmalı kurulumlu bir şekilde "anahtar teslim" anlayışıyla teslim ediliyor.


ŞEHİR DIŞI NAKLİYE HİZMETİNİZ NASIL?

Şehirdışına Anlaşmalı Kargolarımız ile gönderiyoruz. Özel Ambalajlama yapılıyor.
Sert kartonlar, petek panel köşelikler ve extra köşe koruyucuları ile iyice güçlendiriliyor.
Yalova - Kocaeli - Bursa gibi kısmen yakın bölgeler için sipariş tutarı kurtarıyor ise özel nakliye hizmetimiz de oluyor.


YURTDIŞI NAKLİYE HİZMETİNİZ NASIL?

Avrupa için her hafta parsiyel gönderilerimiz oluyor. Yani komple Konteynır'ı doldurmak zorunda değilsiniz. Bir iki takım bile sipariş verebilirsiniz.

Karayolu ile geçmişte gönderi yaptığımız referans ülkeler: Almanya, Fransa, Hollanda, Danimarka, İsveç, İsviçre, Romanya, Makedonya


Deniz aşırı ülkelerde minimum 20lik konteyner alım yapabilirsiniz.

Deniz yolu ile geçmişte gönderi yaptığımız referans ülkeler: Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Nijerya, Senegal, Moritanya, Malavi, Burkina Faso, Etiyopya, Cezayir, MaltaİSTANBUL'DA NASIL ALABİLİRİM?

Mağazamız Ümraniye MODOKO Mobilyacılar çarşısına çok yakın. Dilerseniz Mağazamıza gelebilirsiniz. Arayınız WhatsApptan konum atalım. Bize uzaksanız veya vakit bulamıyorsanız telefonla da siparişinizi alabiliriz.


ŞEHİR DIŞINDA veya YURTDIŞI NASIL ALABİLİRİM?

Telefonla bizi arayarak satış temsilcisi arkadaşlardan siparişinizi oluşturabilirsiniz.
WhatsApp aracılığıyla siparişinizdeki tüm detaylar Sipariş Formumuzda belirtiliyor ve karşılıklı teyitleşiyoruz.


PROJELİ İŞLERDE ÇÖZÜM VE TOPLU SATIŞINIZ VARMI? - EVET

Bir işletmenin karşılama bankosundan, çoklu çalışma masalarına, personel çözümlerine, yönetici odalarına, özel toplantı odalarına kadar uygulamalı profosyonel çözümler üretiyoruz. Bu şekilde yaptığımız bir çok referansımız vardır.


ŞEHİR DIŞINDA veya YURTDIŞINDA ÜRÜNLERİNİZİ NASIL GÖREBİLİRİM?

Mümkün olduğunca ayrıntılı fotoğraflarla ürünlerimizi göstermeye çalışıyoruz. Ama aklınıza takılan noktaları satış temsilcisi arkadaşlarımızdan WhatsApp aracılığıyla mesai saatleri içerisinde çekmesini isteyebilirsiniz. 

Canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 


KAÇ GÜNDE TESLİM EDİLİR?  ÜRETİM: 7-14 GÜN 

Ürünlerimiz bir çoğu stokludur. Ancak süregelen siparişlerimiz ve şehir içi sevkiyatlarımız olduğu için ortalama 10 Gün içerisinde kargoya verilebilir veya sevk edilebilir. Sipariş aşamasında teslimat günü ile ilgili gerekli notlar belirtilmektedir. Farklı koltuk rengi gibi farklı kombinasyonlarda veya sipariş yoğunluklarında 14 gün civarı olabilmektedir.

(Lütfen acil durumlar için bizimle irtibata geçiniz. Yoğunluğa, stok sevkiyat durumuna göre değişkenlikler olabilir.)


SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM?
FİRMANIZ HAKKINIZDA NASIL FİKİR EDİNEBİLİRİM - GOOGLE YORUMLARI ve REFERANSLARIMIZ.
Yıllardır Online satış kanalıyla Mobilya satıyoruz. Profil sayfalarımızda yapılan yorumlarlar var. İşimize verdiğimiz önemi hemen anlarsınız. Bu yorumlar doğrudan müşteri yorumlarıdır. Ayrıca Dünya'nın bir çok noktasındaki referanslarımızı da inceleyebilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde whatsapp dan canlı görüşme yapabilirsiniz.


FARKLI RENK SEÇENEKLERİNİZ VAR MI? - EVET

Renk kartelasını WhatsApp aracalığıyla gönderiyoruz. 


FARKLI ÖLÇÜ SEÇENEKLERİNİZ VAR MI? - EVET

Farklı kominasyonlarla ilgili tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.


ÖDEME SEÇENEKLERİ NELER? - NAKİT, EFT, KREDİ KARTI, KRİPTO

Kampanyalı fiyatlar nakit veya eft için geçerlidir. Farklı ödeme opsiyonlarında aracı şirketlerin komisyonları ve kdvsi eklenecektir.


TAKIMLARDA KOLTUKLARI DAHİL Mİ? - HAYIR

Dilerseniz koltukları siparişinize ayrıca ekleyebilirsiniz.


GARANTİNİZ VAR MI? - EVET 2 YIL!

Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız.


MOBİLYALAR İÇİN KARGOYA ÖZEL SAĞLAM AMBALAJ YAPILIYOR MU? - EVET

Sert kartonlar, Petek Panel köşelikler ve extra köşe koruyucuları ile iyice güçlendiriliyor.

TÜM TÜRKİYE'YE ANLAŞMALI KARGOLARIMIZ İLE MOBİLYAYA ÖZEL SAĞLAM AMBALAJ İÇERİSİNDE, YILLARIN VERDİĞİ ONLINE MOBİLYA SATIŞ TECRÜBESİYLE,


KARGO ŞİRKETLERİ KATA ÇIKARTMIYOR NE YAPABİLİRİM?

İstanbul Ofis Mobilya olarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz yalnız uzak noktalara kargo ile gönderim yapma durumu olduğu için ne yazık ki tüm kargolarda bu gibi sorunlar çıkabiliyor.
Kargoyu siz çıkartabilirsiniz veya kurye arkadaşa bahşiş vererek çıkartmaları için rica edilebilir.


KURULUMU NASIL YAPABİLİRİM? 

Ürünlerimizi blok şeklinde kurulu gönderiyoruz. Dolayısıyla kurulum için bir kaç parçayı bir birine monte etmeniz yeterli oluyor. İnanın çok kolay, zorlanmayacağınızı garanti ediyoruz.


Keşfedin 

#İhracat Videoları

İstanbul Ofis Mobilya, mağaza ve e-mağaza aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaşmaktadır.